KONST / Litografier / Litografi 7954499
nr 795 4499
Richard Ryan
(f. 1974), Sverige
Litografi, Richard Ryan, 194/350, signerad, bladets mått: 48x63
Richard Ryan, svensk bildkonstnär född 1974 i Santiago, Chile.
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:18:30
30/11 10:50:31
600 kr
30/11 20:58:58
Richard Ryan
Läs mer om Richard Ryan